Tesla B44 - ANP226

V.č.1205343
Rok výroby: 1968 - 1970
počet stop: 2
Rychlosti: 9,53 cm/s
Druh provozu: Mono
kmitočtový rozsah: 50 - 14000Hz
Maximální průmer cívek: 15cm
Provoz ve svislé poloze: Ne
Hmotnost: cca 7,5 kg
Výstupní výkon: 2W

Jednorychlostní půlstopý magnetofon moderní konstrukce s jednoduchým ovládáním, určený pro široký okruh spotřebitelů.
Je plně osazen tranzistory, vybavený novým typem reproduktoru a uložený v moderně tvarované dřevěné skříňce. Vícestupňové spojky umožňují použít i nejtenších pásků.
Přístroj má připojovací zásuvky pro mikrofon, rozhlasový přijímač, gramofon, směšování, sluchátka a přídavný reproduktor. Je možné připojit dálkové ovládání posuvu pásku TESLA AYN 115.
Mimo to je vybaven ručkovým indikátorem pro kontrolu úrovně záznamu a čtyřmístným počitadlem pro snazší určení místa záznamu na
Skříňka magnetofonu je dřevěná s dobrými akustickými vlastnostmi. Pro svůj vkusný vzhled a nenáročnou obsluhu se jistě stane vašim spolehlivým a oblíbeným společníkem.

Tento magnetofon je vzhledově velmi povedený, leštěná dřevěná skříň v kombinaci se světlými plasty působí luxusně. Je to v podstatě B41 v lepší skříni. Magnetofon se ke mě dostal z aukce, kdy prodávájící neuvedl fotografii, a já kupoval zajíce v pytli. Risk se vyplatil,nevypadá tak špatně. Zvukově je na tom výborně díky dřevěné skříni a kvalitnějšímu reproduktoru. Dnes plně funkční po standardní omlazovací kůře.